Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem hízik a kislányom! 6...

Nem hízik a kislányom! 6 hónaposan 6100 gramm normális?

Figyelt kérdés
Az a problémám, h nem hízik, vagyis csak nagyon lassan. 3750-nel született és most is még csak 6100 gramm, pedig már 6 hónapos, és augusztus óta is csak 100 grammot nőtt. Tápszert nem kap, csak szopizik, és már kap gyümölcsöt is kóstolgatunk! Jól alszik, hosszra nő, csak súlyra nem. Jövő héten megyek a doktornénihez, a szokásos kontrollra. Kíváncsi vagyok, h járt e már így valaki, h nem, vagy csak lassan hízott a kisbabája? Elsősorban tapasztalatokra vagyok kíváncsi! Köszönöm!
2009. szept. 25. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom igaz 3370-nel született, de nincs 6,5 kg 6 hónaposan. Az első 3-4 hónapban kicsit több mint fél kilókat hízogatott, aztán azóta annyit se. Szépen fejlődik, doki néni szerint sem gond ez.

Szerintem nem minden gyereknek kell Michelin-babának lennie, hogy jól fejlődjön.

2009. szept. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ez megnyugtató válasz volt!
2009. szept. 25. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Az én babám 3780 grammal született és 3 hónaposan 6780 gramm. Igaz, hogy nem meztelenül, hanem rugiban, pelussal és zoknival. Igaz,ő tápszeres. És egyébként, már fél hónapja 68-as ruhát hordunk, mert nagyon hosszú baba, abszolút nem kövér.
2009. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy súllyal született, szerintem nem gond, nekem a védőnő mindig azt mondta, ha eszik jól alszik víg kedélyű akkor nincs gond, nincs két egyforma baba, neki köszönhetően én soha sem idegesítettem magam mennyit híznak.
2009. szept. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 323O-cal született, hat hónaposan 65OO gramm volt, 4 és 5 hós kora között pedig fogyott is. elküldtek gasztro-kivizsgálásra is, de minden rendben, ilyen tipus. az apja is magas és karcsú (nagyon jó testalkatú), én már befejeztem az aggódást. Amúgy egálytalán nem vékony, de nem is duci!
2009. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!