Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen esernyőkocsit vegyek...

Milyen esernyőkocsit vegyek az 1 éves babámnak, mert sportkocsink van de nem szeretem igaz hogy "csak"9kg, de nehéz manőverezni vele és a fiam nem tud jol ülni benne, mindig lecsuszik! Ti milyet használtok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
2009. szept. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó nimőségűt vegyél ha állandóan abban ül a baba, mert a hátát jól ki kell támasztani.Egyébként én télre nem vennék semmi esetre sem esernyőkocsit, mert fázni fog benne a gyerkőc.
2009. szept. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem esernyőkocsi helyett egy jó sportkocsit vegyél, mert az télre is jó.Nekem Peg perego Aria van, van hozzá lábzsák is, és most 40 ezerért lehet kapni a babayoutletbe.Én 50 ezerért vettem ugyanazt féléve a Brendonba.Sajnos akkor nem volt olcsóbban sehol.Tökéletesen megvagyok vele elégedve.Mindjárt elküldöm a linket is.
2009. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Egyébként nagyon könnyű babakocsi 6 kg körül van az adatainál ott lesz.Hihetetlen könnyű vele manőverezni, én nagyon szeretem.Az ötödikről cipelem le gyalog a gyerekkel együtt.Szóval nekem nagyon bevállt.Mondjuk nem olcsó, de mi még szeretnénk mégegy babaát, ugyhogy megérte befektetni.

2009. szept. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá?
2009. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
20ezer körül de inkább 10-15 körül kéne!
2009. szept. 29. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!