Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel moshatom 3 hónapos...

Mivel moshatom 3 hónapos kisfiam haját?

Figyelt kérdés
Egy kevés koszmó van a feje búbján.
2009. szept. 25. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kend be olajjal (babaolaj, oliva vagy napraforgóolaj), hagyd pár óráig és utánna rendesen babasamponnal mosd meg.
2009. szept. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bármilyen babasampont használhatok? Mi eddig csak gyógyszertári készítményeket használtunk fürdetéshez és bőrápoláshoz is.

A Johnson's fürdető pl. kiütötte a kórházban.

2009. szept. 25. 08:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam ( éppen tegnap este ), hogy fürdés előtt fél órával Gabi babaolajos vattával jól beolajoztam a fejét, ráadtam egy vékony kis sapit és fürdetésnél samponnal alaposan lemostam róla. Azt mondta a doki hogy 2x-3x ezt megcsinálom és nyoma sem lesz a koszmónak. Remélem így lesz!
2009. szept. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok én Bübchen sampont használok már születése óta, semmi baja nem lett tőle. Nyugodtan kipróbálhatod. A Johnson termékekre majdnem minden második baba allergiás itt a környezetemben...
2009. szept. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Babe koszmó elleni samponját ajánlom, drága, kb 1600 Ft, de nagyon sokáig (hónapokig) elég.Gyógyszertárban lehet kapni, én még mindig ezt használom 10 hónapos kisfiamnak. (a második flakont, és még mindig több, mint a fele megvan ).
2009. szept. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!