Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol kaphatok, melyik baba...

Hol kaphatok, melyik baba boltban BabyPoint Mark babakocsit?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos csak részleges választ tudok adni a kérdésedre.

Én úgy nézem, a BP Mark kocsi ugyanaz, mint az Espiro Magic (nekünk az van). A Babaszafarinál lehet kapni. Én a helyedben elmennék oda, megnézném közelebbről az Espiro-t, majd netről kiválasztanám azt a helyet, ahol a legolcsóbb a Mark, és megrendelném.

Persze csak akkor, ha nem találok boltot, ahol kapható (én eddig nem találtam).

Az Espiro remek kocsi, a BP meg olyan, mintha teljesen ugyanaz lenne.

2009. szept. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a babypoint csak utánzatokat gyárt. Teljesen jó, ugyanolyan minőségű, klassz kis kocsikat, és úgy tudom, csak webáruházakból tudsz rendelni. Így van rajta postaköltség, de még minig olcsóbb. Nekünk Pierre Cardin kocsink van, a bogárcsápos, és egy ismerősöm ugyanolyat talált, csak nem PC van ráírva, hanem BP és vagy 6 ezerrel olcsóbb volt :)
2009. szept. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Én azért akartam a BabyPoint-ot, mert messze az a legkönnyebb sport kocsi! És az alig 4 hós babámat is bele tudom fektetni, mert ugye ülni még nem tud.
2009. szept. 25. 08:51
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Az az érdekes, hogy a mi Espiro kocsinkon ez a felirat látható: "BABY DESIGN GROUP... www.babydesign.eu". Ergo: teljesen mindegy, hogy BD, Espiro, vagy esetleg BP kocsit veszünk, ugyanazt kapjuk. :D

A Magic 3-ra is néhol azt írják, hogy 8 kg, néhol meg azt, hogy 6 kg. Még nem mértem le. Elégedett vagyok vele.

Én megnézném a boltban a helyedben (nagyon vagány!), aztán megrendelném a neten a BP Markot.

Nekünk piros Magic van, nagyon szép (lányom van)! A BP-nak ugyanolyan a piros kocsija.

2009. szept. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!