Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tesco-ban milyen hosszúujjú...

Tesco-ban milyen hosszúujjú body-k, pizsik, zoknik vannak? Ja és mennyiért?

Figyelt kérdés
13 hónapos kishapsira! Csak azért érdeklődök, mert elég messze van tőlünk tesco, de ha megéri elmegyünk! Előre is köszi a válaszokat!
2009. szept. 24. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem bejöttek a tesco-s body-k, szépen tartják a formájukat, nem nyúltak el, nem mentek szét a mosásban, szemben a Brendonossal.

Úgy emlékszem olyan 1200 Ft körül volt 3 db.

Rugiból most volt akciós 3 db 1990-ért, de lehet hogy még van, a mintás meg 2600 volt szintén 3 db.


A Tescoban kapható Cherokee-k pedig nagyon szépek, jó minőségűek, és még árban sem nagyon drágák.


1 éves kislány anyukája

2009. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

mi első perctől kezdve olyat veszünk.Ezek lengyel ruhák és nagyon jó minőségűek.Pamut és tényleg nem nyúlnak el.Én 2éves korig találtam méretben,utána nem gyártanak már ,gondolom a szobatisztaságra nevelés miatt,mert nem tudják kikapcsolni magunknak..de én is úgy vagyok vele,hogy még télire adok rá,mert a derekát fedi.a kezes lábast már nem veszem meg,mert mi alvás előtt még játszunk egyet és mivel annak lába van akkorákat zanyál a padlón,mert elcsúszik,hogy nem merem már venni...de lehet levágom a lábfejét majd.sztem érdemes,csak sokszor ki van fosztva a tescó belőle sajnos.Mindig előre veszem én is ..A cherokee is jó csak drágább és annyival nem tud többet,kicsit mintásabb..15hós baba mamája


ui:ára ott körül mozog ahogy írták,de sztem még mindig ez a legolcsóbb és legobb!

2009. szept. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Múltkor voltam, hát nem volt semmi választék, max rövidujju body.

Ami meg volt, az horror árban.

A csomagok össze vissza kibontva, szétszedve.

Ja és nem volt egy darab gyerekzokni sem.

Pedig a vecsésiben voltam, ami nem kicsi.

Majd az Auchanban kaptam 2 hu bodyt+4 zoiknik 2 ezer forintért.

A C&A ban is volt sok hu. boyd nem drágán.

Most vettem ott lánnynak DM-es kuponra polár együttest, így féláron 1250 forint volt

Nekem vannak tescos(vette) C&a és H&M-es cuccaim (ezeket már használtam kaptam.)

A tescosok már rég kifakultak, bolyhosak a többi, ami már egy gyereket kiszolgált, egyáltalán nem.

2009. szept. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát, őszintén én turkiban vásároltam be, persze vettem néhány szép drágább darabot is, ha elmegyünk itthonről szépen nézzen ki. de itthon , jó a párszáz forintos is , hogy leegye, kakilja, pisilje.... és amúgy is néhány hét alatt ki is nőtte.

de az auchanban is egész jó áron lehet kapni gyerek rucikat.

2009. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!