Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos babátokkal mi a...

13 hónapos babátokkal mi a napirendetek mit csináltok a lakásban?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ébredés után "beszéget" a kiságyban, iszik, aztán kijön a franciaágyra, ott elszedi a kávéscsészém, azzal játszik, kanalazik, aztán öltözés. Utána a nappaliban leteszem, konyhában elpakolok, ő az ülőgarnitúrán egyensúlyoz, majd reggelizunk együtt, utána fogmosás a fürdőben, sokszor zuhanyzom reggel, ilyenor a kád előtt a hajkefével játszik vagy a mosógép ajtajával.

Utána elmegyünk vásárolni, elvisszuk a flakonokat, papírt stb egy szelektíves szemeteshez és kb 10 körül elalszik a babakocsiban, felmegyünk, ő alszik a szobában, én főzök.

Délben ebéd, utána játszik a játékaival, én pakolászom, majd lemegyünk a játszótérre, ki a parkba, botozik, homokozik, galambozik, haverkodik stb.

4-kor uzsi, utána játszom vele itthon, várjuk apát. Apa megjön, gyerkőc apázik, én rámolom a konyhát, a romokat, mosok, tereget, elintézem a telefonokat, főzök.

Aztán vacsorázik, fürdés és alvás.


Van egy "B" tervünk is: ha későn ébred, 8 körül, akkor délelőtt játszótér, ebéd után alvás.

14 hós

2009. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%

13,5 hós kislány.

6-7 között ébred, szopizik kicsit, ha van kedve. Kb. 20 perc gyömöszölés a nagyágyban. Aztán pelenkacsere, átöltözés és a nagyszobában elkezdődik a rámolás, van, hogy felmászik az emeletre a szobájába(még 1 szobában alszunk) és ott játszik a reggeliig. Reggeli kb. 8 körül van. Utána kicsit pakolok a konyhában, ő addig körülöttem sertepertél. 10 fele kimegyünk sétálni vagy a játszótérre vagy csak babakocsit tolni míg bele nem akar ülni, akkor tudom, hogy álmos. 11- fél12 körül vagy ebéd vagy szopi, utána alszik kb. 1,5-2,5 órát. Ébredés után eszik (főzelék,kalács, kenyér, túrós batyu vagy, ha szerencsém van, akkor banánt eszik (nem szereti a gyümölcsöt így zöldségből eszik viszonylag többet). Utána kimegyünk a kertbe homokozni vagy lemegyünk vásárolni és csak utána bóklászunk a kertben. Délután 5-fél 6 felé eszünk egyet(nem sokat), aztán vagy kimegyünk még macskát, kutyát lesni vagy bent játszunk vacsoráig. Vacsi kb. 7-fél8 körül van. 8 kor fürdés és utána egyből alvás, szopizva alszik el. Legkésőbb 3/4 9-kor alszik.

2009. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!