Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól tartják magukat...

Mikortól tartják magukat annyira a babák, hogy kenguruba tehessük?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Én pont most kérdeztem a gyermekorvosunkat. Cybex I Go-nk van, eddig fekve használtuk. 4 hónapos korától kezdve már bele rakhatom függőlegesen is. Orvos szerint is, meg a kenguru használati utasítás szerint is :)

Még két hét odáig! :)

2009. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi.enyém 1 hós.addig miben hordjam?
2009. szept. 24. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem olyan kengurum van,amibe elvileg 3,5klótól bele lehet tenni magad felé a babát.(infantino esey rider) de akkor még olyan kis instabil volt,meg jobb volt neki a babkocsiban.viszont közel 3hónapsan már abban vittem,mert üvöltött a babkocsiban.

mi lenne ha kocsiban vinnéd?

2009. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most le leszek hurrogva, mert az előző hasonló kérdésben is le lettek pontozva a hordozókendősök, de... a hordozókendőben, ha jólvan megkötve, újszülöttkortól hordozhatod. Az én kislányom hatalmasakat aludt benne. www.mamami.hu Itt sokat tudnak segíteni
2009. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van, először 4 hetesen volt benne.

Azóta is sokat használjuk.

Most már 6,5 hónapos alányom, így kifelé nézve szoktuk belerakni.

A múlt hétvégén Ausztriában voltunk várakat nézni, hegyekben kírándulni.

A lányom szinte 3 napig abban volt, nézelődött, az apja cipelte.

2009. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hordozókendőben hordhatod az egész pici babát is. mi egy hónapos korától használjuk. (előbb csak azért nem, mert szülés után még nem ajánlott cipelni egy darabig)

A kengurunál sokkal jobban megtartja a baba gerincét a kendő és neked is és a babának is sokkal kényelmesebb. Íme egy gyakorlati tipp, amit ki is próbálhatsz magadon otthon, hogy könnyebb legyen döntened:

állj fel egyenesen, majd emeld meg az egyik lábadat kicsit. fogd meg alulrol a combodat két kézzel, kb a térded és a feneked között fél úton majd tartsd meg egy idejig így a lábad. aztán ismételd meg ugyanezt úgy, hogy a térdhajlatod alá nyúlsz és úgy emeled meg a lábad. hogy könnyebb neked? hogy kényelmesebb tartanod? Nos, a baba ugyanezt érzi! a kendő a térd alatt tartott verzió, míg a kenguru a comb közepe alatti...


A kérdésedre visszautalva: a babának nem kell tartania magát a kendőben. az úgy ölel körbe téged és a kicsit, hogy minden irányból megtartja és támasztja a babát


ha mégis közelebb áll hozzád a kenguru, akkor ajnálom figyelmedbe a MANDUCA.t, ami egy csatos hordozó, és újszülött kortól használjató, és ugyanúgy szép széles terpeszben tartja a baba lábát, megvalósul a "békaláb", ami nagyon fontos....

2009. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!