Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomon úgy vettem észre,...

Kislányomon úgy vettem észre, mintha két végbélnyílása akart volna kialakulni, de az egy zárt, csak a helye látszik. Nem keverem össze más nyílással, ez a gerince tövében van. Lehet két végbélnyílás?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi lehet... Aki találkozott hasonlóval, írjon, kicsit kétségbe vagyok esve.
2008. jún. 14. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem viszed el dokihoz? Én rögtön megmutatnám, nehogy baj legyen. Mennyi idős a babád? Nem voltatok még UH-o? Ott tüzetesen átnézik az összes belső szervet beleértve a beleket is.
2008. jún. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, az lesz, csak szeretném tudni, mit várhatok... Köszi a gyors választ!
2008. jún. 14. 09:58
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Születés után is alaposan "átnézték", szerintem észre vették volna ha van valami látható rendellenesség.
2008. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A lányomnak is van még egy "lukacska" v. inkább "gödröcske" a gerince tövénél.


Nyugi, azt tuti nem még egy végbél nyílás.

2008. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az alapos átnézésről csak annyit,hogy az én fiamnál nem vették észre,hogy előrehelyezett a végbélnyílása. Nem a megfelelő helyen van,amit műtéttel tudnak csak korrigálni. Pedig elvileg alaposan megvizsgálták. Plusz szűkületes is.

Inkább mutasd meg egy orvosnak,ugy te is megnyugszol.

2008. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is van egy kis gödröcske a gerince tövénél. Nem gondolom, hogy ezzel baj lenne. Legalábbis én nem tulajdonítok neki jelentőséget. Mégnézte a doktornő és védőnő is, teljesen normális.
2008. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Először én is azt hittem, hogy a kisfiamnak két végbélnyílása van, ugyan így volt egy lukacska feljebb neki, de aztán 2 hónapos korára eltűnt.
2008. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még nekem is van ilyen :)))))
2008. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!