Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos babát le kellene...

13 hónapos babát le kellene szoktatnom a hajnali tápszer evésről?

Figyelt kérdés
Kislányom még hajnali 5 körül felkel tápszert enni.Leszokik majd magától,vagy ne adjak mér neki?Este még eszik szintén ugy 250 ml-t.Hajnalban ugy 150 -et.Van mikor többet.
2009. szept. 24. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Erről megoszlanak a vélemények,de én úgy gondolom,ha 150-et megeszik,akkor igényli.Ha ettől rendesen reggelizik,miért ne,szerintem add.Lányom most is eszi,igaz ő keléskor,fél 7 körül az ágyunkban iszik meg 100 ml babatejet,és úgy reggelizik később.

Ma próbáltam kihagyni,addig nem evett kenyeret,míg a babatejét meg nem itta.

2009. szept. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már rég nem kéne, hogy éjjel egyen, de ha titeket nem zavar, akkor miért ne...

Én nem adnék már neki, az biztos..

(nincs rá szüksége, csak megszokta, hogy eszik, főleg nem az esti 250 ml után...)

2009. szept. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ennyi idős, és ha felkel hajnalban (5-6 körül), és éhes, akkor mindig adok neki tápszert. Azt szépen megissza, és 7-8-ig visszaalszik. Utána rendesen reggelizik. A vizes cumisüveg mindig ott van mellette, ha csak szomjúság miatt ébred, akkor egyedül iszik és magától elalszik újra. De ha éhes, akkor nem. Egyébként nálunk úgy alakult, h' egy éves koráig majdnem minden reggel így zajlott, és alig egy hónap alatt heti kb. egy alkalomra csökkent. Majd magától elhagyja. (Mivel én 33 évesen is fel tudok ébredni hajnalban arra, h' éhes vagyok, úgy gondolom egy gyereknél sem "üldözendő" cselekedet.)
2009. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én tápszert csak este adok, de hajnalban macis tejet, azért nem tápszert mert hogy ne lakjon jó és így reggel tudok vele etetni rendes reggelit (kenyér vaj párizsi) szoktatva ezzel a saját ételünket .Én már lassan szertném leszoktatni tápszerről.

13 hós baba

2009. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!