Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez? Kisfiam (13hónapo...

Mi lehet ez? Kisfiam (13hónapos) bal kezének gyűrűs illetve középső ujjának a körmén megjelent két fehér pötty. Olyan mint mikor a szervezet jelzi a felnőtteknél a vitaminhiányt.

Figyelt kérdés
Nem értem mert nagyon sokféle gyümölcsöt eszik pluszba kapja a cebiont és még a D-vitamint is na meg persze az étkezései is változatosak. Sőt a legfontosabb, még anyatejes is.Teljesen tanácstalan vagyok.
2009. szept. 24. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is van. 11 hós. Sajnos nem tudom mitől lehet, mert mi is szintén szopi , gyümi stb. Együtt várjuk az ötleteket.
2009. szept. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Ezt mindenki tévesen tudja, hogy az vitamin hiány jele. Pedig minden embernél akkor van ilyen ha beüti valahova, sokszor van hogy észresem vesszük, úgyhogy nem kell izgulnod, nem vitamin hiány.:) (egy körmös)
2009. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12:40 vagyok, az lemnaradt hogy ahogy nő a köröm vele együtt lenő az a kis "bibi" is.
2009. szept. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Király! Akkor megnyugodtam. Köszönöm a válaszokat.
2009. szept. 24. 12:46
 5/6 anonim ***** válasza:
én is sérülésre tippelek, lehet, hogy amikor vágos egy kicsit hozzáérsz és máris olyan, ha viaminhiány, akkor sok van minden körmön, és nem nő le. nem tartom valószínűleg, hogy ez lenne veletek.
2009. szept. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én is csodáltam volna mert rengeteg vitamindús ételt eszik a Gyöngyöm.
2009. szept. 24. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!