Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aloe Vera Gélt (Foreveres)...

Aloe Vera Gélt (Foreveres) lehet adni 2 éven aluli gyereknek? Csak mert valahol azt olvastam, az előadásokon el szokott hangzani, hogy nem, de akitől vesszük, azt mondta, lehet, én meg előadáson nem voltam, úgyhogy nem tudom, mi az igaz.

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is úgy tudom, hogy lehet a naturt a barackosat és az áfonyásat adni! A negyedik fajtát nem lehet amiben csonterősítő és porcosodás segítő vitaminok vannak!!

Van még a pomestin, meg a aloe2go, azt én az aprómagvas gyümik miatt nem adnám még 2 éves kor alatt!

Amúgy, ha nem lenne ennyire drága az euró tényleg visszatérnék ezekre a termékek használatára, de sajna az anyagi keret szűkös, pedig az egészség mindennél fontosabb lenne:(((!!!

Ha veszel először egy fél kiskanálnyival kezdjél, nehogy nagyon meghajtsa szegénykét, nekem az emésztésemet és az immunrendszeremet nagyon helyre rázta 2 évig fogyasztottam napi szinten, nagyon jó volt ajánlani tudom csak!

Üdv egy 16 hónapos anyuka.

2009. szept. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!