Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós babámnak 8. napja nincs...

2 hós babámnak 8. napja nincs széklete, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már mindent kipróbáltam, cukros kamilla, hőmérőzés, laevolac...anyatejes, nem nyügös, jó a kedélye, sokat mosolyog, eszik, és tegnap végig aludta az éjszakát is.Segítsetek légyszi, köszi.Védőnő azt mondta várjunk mert valószinű nincs salakanyag.
2009. szept. 24. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy 100%-osan hasznosítja az anyatejet a szervezete. Ha nem szenved attól, hogy nem tud kakilni, akkor még ne aggódj. Pár napot még várathat magára.

Esetleg a szélcsövet tudom ajánlani, gyógyszertárban kapható.

2009. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi majd veszek egyet, végülis nem aggódok amíg azt látom, hogy jól van.
2009. szept. 24. 11:34
 3/9 anonim ***** válasza:
adj neki öszibarackot vagy levet én agtam nei ha nem volt széklet és bevált.Elég 2-3 kiskanál.Annyit ihat a babád nyugodtan.Nekünk még a has maszirozás is bejött.Ha seemi akkor adj neki kupot lehet kapni gyogyszertárban.
2009. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, a torna nálunk sokat segített. Tudod, alábát óvatosan a hasához nyomkodni, órajárásával egyezően simogatni a pocakot...

De ha jól van, akkor nem lehet baj! (1.)

2009. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt olyan annak idején, glicerin kúpot (felet) dugtam fel neki, és vagy rögtön jött a kaki, vagy egy kicsit később (de egészben jött ki a kúp, még feloldódni sem volt ideje), hatásos volt.
2009. szept. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi beszerzek mindent,már jó lenne ha lenne neki.
2009. szept. 24. 11:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a 8 nap az már sok. 4-5 nap még oké, de ha több mint egy hét...

Én a Sab Simplex-et javaslom,mi ezt használjuk. Csepegtetős dolog, 24 órán belül hatásos, kipucolja a babát belülről:-) Utána általában ruha csere is kell nálunk:-)

Gyógyszertárban kapható, 2ezer Ft körül van, étkezés előtt vagy után kell adni 15 cseppet tejcibe csepegtetve.

2,5 hós baba anyukája

2009. szept. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8.napja nincs széklete és még nem vitted orvoshoz?????????
2009. szept. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeimmel is többször előfordult az első 3 hónapban, hogy nem volt kaki egy hétig. Nekem is a glicerines kúp vált be (természetesen ilyen picinek nem kell egy egész, én kb. a harmadát vágtam le), gyorsan lett tőle kaki, méghozzá nem kis mennyiség. Általában ennyi kihagyás után nyakig összekakilták magukat...
2009. szept. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!