Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hós babám kb egy hete nem...

4,5 hós babám kb egy hete nem eszik rendesen, mi lehet az oka? Másnál is volt/van ilyen?

Figyelt kérdés

Alkalmanként eddig olyan 170ml evett, most alig eszik meg 100-140ml.A végén már azt csinálja, hogy összegyűjti a szájában és aztán kiköpi (tápszeres).

Arra gondoltam, hogy biztos fogzik, de az még korai, nem?

Nem lázas, nem látom hogy beteg lenne.Gyakran nyűgös, de nem kifejezetten szembetűnően, és nem azóta pont hogy nem eszik rendesen.

Tanácstalan vagyok.


2009. szept. 24. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mocorognak a fogcsírái. Zavarhatja az evésben. KOrainak nem az, minden baba fejlődése más, és attól, hogy most mocorognak a fogacskák, lehet, hogy csak hónapok múlva bújnak ki.

Az én fiam is ezt játssza, kicsorgatja a szája szélén, közben vigyorog... hát ez van.

Ha nem szenved, hogy éhes, akkor ne tömd bele!

2009. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösziiii!
2009. szept. 24. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babám azért nem evett, mert átcseréltük a cumit 2-re. Az evés elején még evett, mert bizonyára éhes volt, de utána nem volt jó semmi, ha bent volt a cumi, ha kint volt a cumi sírt. Nem volt jó semmi. Próbálkoztunk mindennel, aztán visszacseréltük a cumit 1-re és most ugyanolyan nyugodtan eszik, mint régen.
2009. szept. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ú, ez a cumi lecserélés nem is jutott eszembe.Korábban véletlenül apa olyan cumit vett, aminek X-es volt a luka, azaz be volt hasítva az 1-es cumifej, de abból annyira ömlött neki akkor a tápszer, hogy nem tudtuk használni. Lehet hogy mostmár az kellene.

Köszi

2009. szept. 28. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én 2 hónapos kisfiam ugyanezt csinálja, és nem tudom mi az oka. Mostanában kevesebbet eszik, és azt is több felvonásban ( tápszeres ). Sőt van hogy kaja közben annyira kapálózik, hogy nem bírom a szájában tartani a cumisüveget, pedig nyeli rendesen, meg jelzi hogy éhes. Szóval én se értem ( bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam, sajna én se tudom az okot, csak gondoltam megnyugtatlak hogy másnál is van ilyen ).
2009. szept. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!