Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor szerelhetném le a...

Mikor szerelhetném le a kiságy rácsát?

Figyelt kérdés

11hónapos a fiam.feláll egyedül,éjjel is amint megébred.maga még nem jár,de kapaszkodva lépeget.azért szeretném leszerelni a rácsot,mert újra babás vagyok,és előreláthatóan nehéz lesz beemelni...és így talán könnyebben rászoktatom a maga elalváshoz.Pl hogy melléfekszem,könnyebbem simogathatom.Viszont tartok attól,hogy így ha éjjel megébred,azonnal kimászik majd.Az ún. leesésgátlót ha tennék oda,azon is átesne?

Szerintetek?

Sajnos nem olyan a kiságy rácsa,amiből "kivehető" egy két rács.


2009. szept. 24. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem szedném le a rácsot, mindig félek, hogy kiszámik, én meg azt hiszem, hogy alszik miközben főzök, ő meg lehet éppen most nyúlkál a konnektorba.

Nem szedném le a rácsot.

Ki fog jönni mindig az ágyból.

2009. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocs, kimászik
2009. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne szedd le a rácsot,mert sokkal hamarabb történik baj,ha le van véve.ha már nem tudod be és ki emelni,akkor tanítsd,meg kimászni,úgy hogy felemeled neki a rácsot,gondolom felemelhető a rács.ha majd a pici is meg lesz biztonságosabb ha még az ágyban van pl. amíg szopiztok.
2009. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amíg éjjel ébred, és feláll, semmiképp ne szedd le. A terhesség azon szakasza még bőven arrébb van, hgoy ne tudd beemelni...

Én 18 hetes vagyok, igaz lányom 2 hete maga kérte át magát a nagyágyra. Mellétettem a kiságyat-jobb híján, amíg apu megcsinálja a "leesésgátlót", ami nem veszek, mert őrült drága, és annyira alacsony, hogy ilyen esetben semmit nem véd...

Először szoktasd rá, hogy egyedül aludjon el, és ha megy, utána gondolkodhatsz azon, hogy ne a rácsos ágyba altasd.

2009. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!