Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, milyen márkájú téli...

Anyukák, milyen márkájú téli cipőt vesztek babátoknak a télre?

Figyelt kérdés
Kinek melyik vált be és melyik nem? Kislányom 19 hónapos és nem tudom milyen márkát vegyek, hogy ne ázzon be, meg hogy kényelmes is legyen.Szerintetek a hótaposó a jobb vagy a csima, vagy esetleg a magasabb szárú bélelt cipő télre? És hány cipő kell egy télre?A mínuszos időszakokra egy béleltebb, és kell esetleg egy kevésbé bélelt ha nincs olyan nagy hideg télen? Idén tavasszal kezdtünk el utcai cipőben járni, de bakancsot vagyis téli cipőt még nem hordtunk.
2009. szept. 24. 07:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is feltettem ezt a kérdést nem olyan régen! http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Nagyon hasznos válaszokat kaptam.

Közben az ismerős anyukákat is megkérdeztem,és arra a döntésre jutottam,hogy veszek neki egy kényelmes bakancsot ami bundás,és ha esetleg lesz hó akkor egy hótaposót mellé.A bakancs márkáját még nem döntöttem el,de szép lassan elkezdek nézelődni!

2009. szept. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!