Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 és fél hónaposan csípőficam...

4 és fél hónaposan csípőficam szűrés nem késő?

Figyelt kérdés
Csak ekkora kaptunk időpontot, hívtam volna én sokkal hamarabb is, de már 3 hónapot jóval betöltöttük amikor beutalót kaptunk.. még engem szúrtak le, hogy milyen anyuka vagyok...(nagyon rosszul esett)de hát akkor miért nem kaptunk 1-2 hónaposan beutalót, én honnan tudjam mikor kell menni szűrésre?? (egyébként ha tudom akkor kiharcoltam volna hamarabb azt a nyamvadt beutalót) A doktornő szerint egyébként nem látszik eltérés, és a családba sem volt senkinek, remélem nem lesz gond. Volt valaki aki ilyen későn ment?
2009. szept. 23. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
mi kiköltüztünk SK-ba. itt 3 hetesen, aztán 4 hónaposan van kötelező szűrés. szóval semmiről nem maradtatok le, nyugi.
2009. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha lenne csípőficamja,azt a doktornő látná szabadszemmel is.Ha a babát hasra fekteted,akkor a popsija alatt a combján levő redőknek nagyjából párhuzamosaknak kell lenniük.
2009. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na szép, és még téged b@sztak le?! Elsőgyerekes vagyok. Ha nem mondják, hogy kell és nem adják a beutalót, eszembe se jutott volna. Általában tájékozott vagyok, de erről nem tudtam addig.

Pár hetesen voltunk, meg azt hiszem, 3 hósan.

Ha gond lett volna, már észrevették volna a havi vizsgálatokon, ne aggódj! Ez annyira rutin, hogy lehet, hogy azért felejtették el a beutalót.

Ne ostorozd magad. Tudom, hogy nagyon bántó 1-1 ilyen megnyilvánulás, de ezért van 2 füled!

2009. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm szépen a válaszokat! Igen, nagyon rosszul esett mikor azt vágták a képembe, hogy az ilyen szülőre mint én inkább nem mondanak semmit... hát nem vagyok egy érzékeny alkat, de elsírtam magam, főleg mert teljesen rám ijesztett, hogy a babám issza meg a levét, mert későn mentünk, de aztán a családom is mondta hogy nem késő, és hogy ez egy bunkó nő volt..(úgy látszik kórházi elvárás, hogy mindenkivel bunkónak kell lenni, főleg kismamákkal, első gyerek anyukákkal..)
2009. szept. 24. 10:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!