Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a szőke vagy a...

Szerintetek a szőke vagy a barna hajú babák szebbek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 18:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy. A barátnőm nagyobbik lánya szőke, kék szemű, a pici barna hajú, barna szemű . Mindkettő gyönyörű.

Hamarosan szülök, akármilyen legyen is a babánk haja színe vagy akár kopaszka is lehet nem fog érdekelni, mert a lényeg, hogy egészséges legyen.

Amúgy meg egy egészséges gyermek vidám mosolyától és szemeitől van szebb??? Mert szerintem nincs :)

2009. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Mond, hogy neked nincs gyereked! Akkor fogok tudni aludni éjszaka! Micsoda egy értékrended van neked a gyerekekkel kapcsolatban, ha ez a kérdés egyáltalán megfogalmazódik benned?!
2009. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak alig van haja, szinte kopasz, 6 hónapos, de hatalmas barna gyönyörű gombszemei vannak. Számomra Ő a legszebb a világon, míg így kopaszkásan is.
2009. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%
Te marhára unatkozhatsz!!
2009. szept. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Annak üzenem, aki megkérdezte, hogy van-e gyerekem, hogy igen, van, méghozzá egy szőke kék szemű, és egy barna hajú, barna szemű. Mindkettő gyönyörű.

A gyerekekkel való értékrendemmel nincs baj, pedagógus vagyok. Nem érzem magam sem hülyének, sem idiótának, hogy ilyet kérdeztem.

A többieknek köszönöm a válaszokat, egyetértek velük, és remélem, mások is.

Ja, nem unatkozom, sőt, örülök, ha van egy kis időm leülni a gép elé ....

2009. szept. 24. 13:57
 16/16 anonim válasza:
Skandináv szőke árja gyermek
2009. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!