Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túrót 8 hónaposnak hogy...

Túrót 8 hónaposnak hogy adjam? Adhatom?

Figyelt kérdés
natur joghurtot már edtünk.
2009. szept. 23. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Énturorudit adtam a 7 hos lányomnak csoki nélkül. Semmi baja nem lett töle.
2009. szept. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Körözöttként javasolta a védőnő, persze hagyma és durva fűszerezés nélkül (kis kömény, fűszerpaprika,kis só mehet bele). Vagy túró rudiként. Tejet továbbra se adj még neki!
2009. szept. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én gyümölccsel turmixoltam össze neki,imádta!!!
2009. szept. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a Spar-os BIO Túrót adtam neki gyümölcspürével .Ez a túró olyan krémes, hogy turmixolni és törni sem kell, csak elkeverni
2009. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bármi finommal összekeverheted, de neki szerintem úgy is ízlik, ha csak natur adod a főzelékhez, mintegy feltétként.

Pici méz szerintem nem árt, vagy reszelt almával, pici fahéjjal összekevered.

Vagy citromlével, hogy íze legyen. Édes körtével.

2009. okt. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én 8 hónapos kicsim, egy evésre bevágott 250ml túrót banánnal elkeverve. Semmi baja nem volt tőle, de nem adok minden nap neki. Szóval szerintem nyugodtan!!:))
2009. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tejtermékeket egy év után szokták kezdeni, és a túróval, utána joghurttal és utána a tejjel.

Első nap gyümibe egy kávéskanál túró, ha nincs baj harmadnap 2 kanál túró és így tovább...

2009. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nemrég olvastam egy tanulmányban,hogy minél előbb elkellene kezdeni a tejes ételek adását.Allergia három okból alakul ki: öröklés miatt, a gyerek szervezete genetikailag hibás, a késői tejtermék fogyasztás miatt az immunrendszere nem tudott megerősödni.

Régen már az újszölött is kapott tejet,és nem voltak allergiások.Én is korán adtam az enyémeknek,és semmi bajuk nincs.

2009. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jézusom, MÉZ?! Azt egy éves koráig tilos!!!

A kérdésre válaszolva szerintem is gyümölccsel keverve a legjobb! :)

2009. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 hós a fiam, ő is túró rudit kapott..
2009. okt. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!