Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos gyereknek elég...

9 hónapos gyereknek elég kétszer 30 perc alvás nappal?

Figyelt kérdés
Mert nálunk csak ennyi van. A korábbi 3x30 perc helyett. Az utcabeli hasonló korú gyerekek délelőtt is alszanak 1-1,5 órát, és délután 1-5-2 órát. A miénknek 30 perc múlva mindig kipattan a szeme. (éjjel semmi gond nincs vele). Tiétek mennyit alszik nappal?
2009. szept. 23. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én babám 4 hónapos, de van hogy ő is csak 2x fél órát alszik napközben

Viszont este 8-tól , reggel 5-6ig alszik, akkor szopizik, és még visszaalszik, általában 8ig.

2009. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. :) 4 hónapos korában amúgy ő is 2x20 percet aludt egész nap. Aztán lett belőle 3x30, most meg már 2x30. Ha így haladunk, egy éves korában egyszer negyedórát fog aludni! (az a bajom, hogy mindig dörzsöli a szemét, szóval látom rajta, hogy nem elég neki a második 30 perc,de sehogy se alszik vissza. Áll az ágyában, és ki akar jönni)
2009. szept. 23. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, hogy csak ennyit alszik, ennyi az alvásigénye. A lényeg, hogy éjjel sokat és jól alszik. Az én gyerekeim sem nappal, sem éjjel nem aludtak rendesen kb. két éves korukig.
2009. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen Neked is. Persze, neki nem nagy gond, csak én vagyok hulla estére, ugyanis 5 percre sem tudok mellette leülni. :) Az a kétszer fél órám "szabad", mikor alszik, akkor pedig házimunka van. :(


Nade, majdcsak kinőjük! :)

2009. szept. 23. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!