Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség! A kisfiam popsilyuka...

Segítség! A kisfiam popsilyuka alatt a résben van még egy pici lyuk, lentebb, olyan gombostűfejnyi. Nagy gond lehet?

Figyelt kérdés
Születése óta ott van, de most meglátta anyukám és a szívbajt hozza rám. Másnak van ilyen???? 9 hónapos
2009. szept. 23. 15:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A férjemnek is volt, állítólag öröklődik, de a kisfiunknak nincs.

A férjem azért fordult sebészhez, mert elkezdett váladékozni, mintha genny folyt volna belőle. Azt mondta neki az orvos, hogy a magzati fejlődése során egymásra záródott a két fele a fenekének, rosszul forrt össze, ezért tűnik lyukasnak. A lyukban pedig tulajdonképpen két bőrréteg közötti levegő van. A férjemnek ciszta is volt benne, ezért váladékozott. Őt megműtötték, de azt mondta az orvos, hogy ha nem okozott volna folyási gondokat, akkor el se kellett volna vele menni orvoshoz.


Ha száraz, és nem csomós, akkor semmit nem kell tenned vele. Mindig alaposan töröld át a nedves törlőkendővel, nehogy a bacik a lyukban pangjanak, egyébként más teendőd nincs vele.

2009. szept. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. szept. 23. 15:36
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Szia!Szerintem nem ártana orvosnak megmutatnod!

Én nyugodtabb lennék ha orvos mondaná,hogy nincs semmi baj.

2009. szept. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van.Nincs vele gond.
2009. szept. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Én ilyenről még nem is hallottam.

Remélem nem lesz semmi gondotok vele!

2010. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
És ezt Te a 9 hó alatt egyszer sem mutattad meg dokinak? Eszedbe sem jutott, hogy megkérdezd?
2010. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mást mondanak az orvosok. Egyik szerint, ha látszik a lyuk vége (neki látszik, nem mély), akkor nincs gond, másik szerint meg kéne műteni. Nem akarom feleslegesen megműttetni. Ugye megérted? (tapasztalatokra lennék kíváncsi)
2010. júl. 23. 12:06
 8/15 A kérdező kommentje:
(Ha áll, akkor úgy mondanám, hogy felette van a végbelének.)
2010. júl. 23. 12:35
 9/15 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is van ilyen. Sőt nekem is, meg a testvérem kisfiának is. Örökletes. Soha semmi gond nem volt vele.
2010. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez milyen érdekes!

Épp ma reggel szólt a férjem, hogy nézzem meg mi van ott neki.

Hát egy gombostűnagyságú lyukat látok én is ugyanott, ahol te.

Ezek szerint nem kell vele foglalkozni?

2010. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!