Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy érzem besokallok. 2...

Úgy érzem besokallok. 2 hónapos a babám és imádom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De...szülés előtt korházban kelett feküdjek 3 hétig és azóta sem nagyon tudunk kimozdulni,mert a pocakja miatt váratanul kezd el sírni.Nem megyek vele így sehova szinte.Néha el jutok boltba meg anyukámékhoz,de most is már 2 napja itthon vagyunk(az idő miatt).Nagyon kivagyok...hiányzik jövés menés,persze mértékkel.Nem akarok egyedül menni,de vele tényleg nem lehet boltba meg közösségbe menni,mert ha ébred sír álltalában.Adjatok tanácsot,mert a páromat kikészítem a hisztimmel néha.
2008. jún. 13. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

És mi van, ha sír? Kit érdekel, mit gondolnak mások. Szerintem bátran menj el sétálni a babáddal!

2008. jún. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mozdulj ki, amikor jól esik. A babák néha sírnak..
2008. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem válaszolóval.. Kit érdekel, ha sir? Ne foglalkozz vele, ő baba, teljesen normális, hogy sir. Általában csak az édesanyákat zavarja, mások teljesen normálisnak tartják. S lehet, hogyha szépen lassan hozzászoktatod a sétákhoz, még meg is fog tőle nyugodni..és idővel el is fog aludni..
2008. jún. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek sétálni! Eleinte csak olyan helyre, ahol nincs egyéb intéznivalód (vásárlás, hivatalos ügyek, stb.), csak sétáltok. Ha felébred és sír, vedd ki a kocsiból, mint otthon az ágyából. Csinálj mindent úgy, mint otthon. Lassan megszokjátok, hogy emberek között vagytok, ettől még a babád néha sír, ilyenkor Te igyekszel segíteni a problémáján, ha nem sikerül, akkor tovább sír. Ez otthon is így van, nem? Máshol sem baj ez... :)) Kezdjetek el kimozdulni és mindketten meg fogjátok szokni!
2008. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7 hónapos a fiam, és bizony néha ő is sír a babakocsiban. Tegnap el kellett intéznünk valamit az önkormányzatnál, hazafelé már gondolom kicsit elfáradt és sírt. De most álltam volna meg vele? Hát sírt, ez van. Én meg toltam szépen hazafelé. Érdekes, most, hogy nekem van gyerekem, engem is zavar egy kicsit, ha sír, de amikor még csak terhes voltam, pont azon gondolkodtam, hogy ha egy anyuka a gyerekével megy vásárolni, és az sír a babakocsiban, akkor szinte bepánikolnak, és nem értettem, miért. Kicsit szerintem benne van a megfelelnivágyás is... De én akkor eldöntöttem, hogy ebből nem fogok ügyet csinálni. Nagyobb korában is még hányszor lesz olyan, hogy nyilvános helyen lesztek, amikor elkezd nyűgösködni...
2008. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pocakja miatt kezd el sírni, próbáld meg kezelni. Homeopátiás szerek erre (abszolút nincs mellékhatásuk és nagyon jók): Colocynthis: Erős, görcsös hasfájás, a panaszok a pocak masszírozására vagy a lábak nak a hasra való hajlítgatására, melegre enyhülnek. Dioscorea Villosa: hirtelen kialakuló éles, periodikus, visszatérő fájdalom. Összegörnyedve erősödik, hátrafelé kifeszülvei, ill. a hát masszírozására enyhül. Lycopodium: a babának igen kifejezett haspuffadása van, a panaszok jelentősen nőnek 16-20 óra között. Chamomilla Vulgaris: a csecsemő a fájdalmat nehezen tűri, élesen sikongat, dühös. Csak karba véve lehet megnyugtatni. stb. Kérdezz homeopátiás orvost esetleg.
2008. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak kifejezetten jot tett ha kimozdultam vele.Én se nagyon játam sehová,aztán meguntam,besokaltam.A pocak miatti sírást mire érted éhségre?Ha igen fejd le a tejed és vidd le magatokkal így ha váratlanul felébred és nincs lehetőség szoptatni akkor ott lesz kéznél a cumisüveg.Ha fájdalmak miatt akkor a séta jót tesz neki.Probáld ki mindig ugyan abban az időben sétáljatok aztán majd meglátod hogy viszonyul
2008. jún. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!