Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altatjátok babátokat,...

Hogyan altatjátok babátokat, amikor rájött, hogy milyen jó állni?

Figyelt kérdés
10 hós babám 2 napja állt fel a járókában. Azóta csak állni akar, semmilyen játék nem érdekli. Ha mellé fekszem, felmászik rám, ha beteszem a járókába, feláll. Nagyon nehéz így elaltatni. Van valami jó praktikátok erre?
2009. szept. 23. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
:) Nálunk főleg akkor volt ez, amikor önállóan elindult 11.5 hósan. Azt hitte, akik járni tudnak, már sohasem kell nekik megállni, nemhogy aludni!? :) Aranyosak... Az egyetlen, amit javasolni tudok: türelem, az idő mindent megold. Csak pár napig tart az újdonság varázsa, majd visszaáll a régi kerékvágásba az alvási rituálé.
2009. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát nekem az a pár nap pontosan egy hónap volt.Igazából csak a határozottség,türelem,és humor segített ezt átvészelni.Ha kelett 50* mentem be a szobába lefektetni.volt,hogy már sírt,de akkor sem vettem ki az ágyból,ott megvígasztaltam,lefektettem aztán kimentem.elég sokáig tartott,de megérte,azóta is ugynúgy az ágyába aslzik el,nem kell ringatni és az alvási ritmusa se borult fel,csak csúszott egy kicsit.kitartást.
2009. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha még elaltatni nehéz, az oké. Amikor majd éjjel is felkel, csakhogy felálljon...:-) Egyébként egy idő után lejjebb hagy a kedve, majd elmúlik /1-2 hónap:-)))/
2009. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nálunk 3 hónapja tart. 7 hósan felállt, onnantól nem maradt meg ébren a kiságyban. előtte letettem, ha álmosnak tűnt, oldalra vágta magát, kicsit dünnyögött, aludt. Most ringatom, vagy legalábbis kézben tartom amíg elalszik, kb. 5-10 perc. próbálkozok azzal, hogy leteszem az ágyába, mellette maradok, simizem, énekelek, de felkel és huncutkodik, akármilyen álmos. ha kijövök, már pattan is fel, és ordít, visszamegyek, lefektetem, ugyanez. nem tudom meddig képes ezt csinálni, kb. fél-egy óra után legkésőbb feladom, és kézben néhány perc alatt elalszik. csak hát 9 kg, de sajna nem tudom erről leszoktatni.
2009. szept. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát majdnem minden este felkel, és piszkálja a falona falvédőt, leül, feláll, körbemászik, rázza az ágy szélét, visítozik stb. Először idegesített, de aztán úgy gondoltam, hogy nem idegesít, és most már amíg ő tombol a kiságyban, addig én olvasok egy fél órát, arra úgysincs időm napközben. aztán addig elfárad, és utána elalszik. :)
2009. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9hós a lányom. Másfél hónapja feláll,most már néhány mp erejéig kapaszkodás nélkül is tud állni.De amióta állni tud,azóta van úgy,hogy szopizás közben is addi-addig ficere-mocorog,még fel nem áll.Lehajol,a fejével támaszkodva szopizik tovább. (Fekve szoptatok)
2009. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is leraktuk aludni, aztán egy perc múlva már álldogált az ágyban alvás helyett. Egy ideig visszafektettük, vártuk, hogy elaludjon, beszélgettünk, de nem akart aludni. Aztán nem volt mit tenni, egy ideig ott maradtunk vele és néztük a produkciót, aztán magára hagytuk a szobájában, és elaludt magától, már csak betakargatni mentem be:)
2009. szept. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. A pár nap utáni régi rendre visszaállást azért írtam, mert nálunk ez a bizonyos "régi rend" alatt sem volt olyan tökéletes, mint az utánam íróknak, tehát nálunk az azelőtti állapotra állt vissza minden.
2009. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!