Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb mennyi ideig hasznos egy...

Kb mennyi ideig hasznos egy etetőszék, ha a babám 6 hónapos korában kezdjük el használni?

Figyelt kérdés
Megéri 41 ezerért az új, vagy jó lesz a használt is (ugyanaz a márka és tudás, mint az új)?
2009. szept. 23. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Mi 5.000,-Ft-ért vettünk márkásat, igaz használtan.

De ugyanazt a célt szolgálja. Szerintem felesleges újat venni, főleg ennyire drágát. Ez már meg is eteti a babádat? :)

2009. szept. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hehe nem eteti meg :D Igen ez is elég jó lehúzás, ahogy nézem. Mennyi ideig lehet használni egy ilyet, vagy mikor ültetitek már a nagy asztalhoz enni a gyereketeket?
2009. szept. 23. 11:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez a téma kezd engem is foglalkoztatni, mert lassan már ülni fog a babám. A neten találtam egy nagyon tuti dolgot, én biztos ezt fogom megvenni:

[link]

Így nem lesz gondom akkor sem ha utazunk!

2009. szept. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jujj ez nekem nagyon veszélyesnek tűnik! Mi van, ha egyszerűen csak hátraveti magát a gyerek, mivel oda van rögzitve, nem minden szék olyan jól kiegyensúlyozott... De amúgy az én kisfiam még nem tud ülni, szóval olyan kéne, ami dönthető neki. Amúgy a Peg Perego Prima Pappákat nézem, mert annyira tetszenek, de tényleg nem tudom, hogy megérik-e az árukat :( Használtan is 18-24 ezer forint...
2009. szept. 23. 11:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szerintem amíg nem tud ülni stabilan, felesleges etetőszéket venni neki.

Nekünk van pihenőszékünk is, még abban etetem. 7 hónapos lesz szombaton a kislányom.

Hétvégén voltunk Győrben bababörzén, ott láttam meg az etetőszéket, olcsó volt, ezért vettük meg.

De majd csak akkor fogom beleültetni, ha már stabilan ül, szerintem még pár hét. Addig marad a pihenőszék.

2009. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

megnéztem a neten, jól néz ki, kétségtelen, de tök felesleges. szerintem 2 évig tudjátok használni max. ennyi pénzért 2t veszel, ami tök hasonló, csak kicsit más. pl:

[link]

[link]

[link]

[link]

2009. szept. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia! Nekünk Prima Pappa etetőszékünk van és használtan kaptam, akiktől örököltük közel 6évig használták és még mindíg nagyon jó állapotban van. Nagyon szeretem. Az én kislányom még nem tudott egyedül ülni mikor elkedtük használni, mivel dönthető a háttámlája így már korán bele tudod ültetni.
2009. szept. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pont ezen gondolkodtam valamelyik nap.1 éves a kislányom és nem mindig szeret benne lenni.Keresztfiam 3 éves és már asztalnál ül.6 éves koráig bizti nem fog benne ülni.Tulajdonképpen azéert vannak ilyen jó állapotba a használt etetőszékek mert rövid ideig ülnek benne!

Ne vegyél újat, nem éri meg!!!!!!!!!

2009. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is eddig pihenőszékben etettem, csak az szétment (hátrazuhan a háttámlája...). Szóval vagy ezt vagy azt venni kell, de a pihenőszék már nem éri meg :) Köszi a linkeket is!!
2009. szept. 23. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!