Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar enni 10 hetes...

Miért nem akar enni 10 hetes kislányom?

Figyelt kérdés
2 hetes kora óta tápszeres. Még most is nagy ritkán eszi meg a 120 ml-t, de van amikor csak 60-at vagy még kevesebbet. Eddig szépen fejlődött, de 2 hete összesen 100gr-ot. Egész nap eszünk, de így is kb. 240 ml-vel kevesebbet eszik, mint kellene. Mit tegyek? Kezdek kétségbeesni!
2009. szept. 23. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
a kislányom 3 hónapos korától 5 hónapos koráig 200körül evett egy alkalommal, napi 6szor. Most 7 hónapos és 100-130ml egy adagja, akár anyatejről, akár gyümölcsről vagy főzelékről van szó. Azért nem ártana a dokival is beszélned, hátha valami eü probléma áll a háttérben. Esetleg pár napig várd meg amíg jelzi hogy éhes....mert gondolom akkor eteted amikor szerinted itt az ideje hogy egyen. Én néha ugyanígy voltam/vagyok!
2009. szept. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt. Én mindig azt hittem, mikor sír, akkor éhes... de nem. Így volt, hogy 12-14 szer evett egy nap, de csak 60 ml-ket. Most már megvárom, míg tényleg éhes lesz. Az én fiam 3,5 hónapos, lassan 4 és most eszik 120-at, reggelire és vacsira többet. Na meg éjszaka is eszik 90ml-ket.

Várd ki, hogy rendesen megéhezzen. Ha nem javul, beszélj a dokival.

2009. szept. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyelőre várok, hátha változik a helyzet. A dokink 1 idióta, most keresek másikat.
2009. szept. 23. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!