Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor kiveszem a cumisüveget...

Amikor kiveszem a cumisüveget és a cumit a sterilizálóból miért van fura büdi szaga?

Figyelt kérdés

Aventes.

Hogyan kell jól tisztítani a sterilizálót?


2009. szept. 23. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ilyen sterilizálóm van és semmi szaga nincs a cumisüvegnek, mikor kiveszem belőle. A sterilizálót is fertőtleníteni kell legalább egy héten egyszer, hiszen mindig pára van benne, az aljában meg víz, amiben ugye könnyen elszaporodnak a gombák. Én a mosogatógépbe szoktam berakni egy héten egyszer, az a forró víz + mosogatószer teljesen lefertőtleníti.

Ha nincs mosogatógéped szerintem ecettel mosd ki néha.

2009. szept. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Berakod a mosógépbe? És hogyan nem megy az elektromos csatlakozójába víz? Van fedele? Vagy kiszárad teljesen?
2009. szept. 23. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, nekünk nem elektromos sterilizálónk van, hanem mikrós. Ennek az aljába kell vizet rakni, annak a párája sterilizál a mikróba, nincs elektromos csatlakozója:-)

Ha nektek elektromos van, akkor ugye csak kézzel tudod kipucolni, marad az ecetes megoldás szerintem:-(

2009. szept. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, van fedele és nem szárad ki teljesen, ezért rakom a mosogató gépbe. Onnan teljesen szárazon veszem ki.
2009. szept. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!