Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós babámnak hogyan adjam...

10 hós babámnak hogyan adjam a kenyeret?

Figyelt kérdés
Most kap még csak először, eddig 1 foga van, a második most bújt ki. A kenyér héját, vagy a belsejét? És kb mekkora darabot adjak? Csak pici falatkát, vagy nagyobb darabot, és ő próbálja "leharapni"? Ti milyen kenyert adtatok először? Sima fehér kenyeret vagy barnát? Mi általában parasztkenyeret veszünk, az is jó?
2009. szept. 23. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én először e héjját adtam nekik, már fiatalabb korban is. nagy darabot, amit jól tud fogni és kilóg az ökléből. Az elején úgysem harap, hanem szopogatja, majd amikor "leázik" belőle egy darab azt megeszi. Nagyon kicsit ne adj neki, azt nem tudja fogni, a kenyér belseje pedig túl puha.
2009. szept. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem jó nagy darabot "leharapott" az egy szem fogával:)))Most kettő van és inkább a belsejét adom,szépen elnyammogja.Persze eleinte kicsi falatokat kb mint a borsó.Most már adok neki nagyobbacska katonákat is,szépen elrágja az ínyével.10 hónapos.De a kenyér héjat vagy a kiflit nem merem a kezébe adni.Várok,amíg több foga lesz.
2009. szept. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanennyi foga van az én fiamnak is!

Én teljes kiőrlésű kenyeret adok neki,sajtkrémmel,sonkával,de ha nem azt veszünk ,adok simát is:)

A kenyeret felkockázom pici darabokra,amiket könnyen meg tud fogni és oda teszem elé,így jobban megeszi.


A kenyérhajat csak nyálazta,és szétkente mindenhol.

2009. szept. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!