Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babócám már csak reggelent...

Babócám már csak reggelent szopizik. Adnom kéne neki az anyatejpotló tápszerek valamelyikét vagy nem?

Figyelt kérdés
13 és fél hónapos a kisfiam. Már mindent eszik amit szabad neki.
2009. szept. 23. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Adhatsz tejet neki nyugodtan,de megpróbálhatod a tápszert is.Csak elég húzós az ára.A kisfiam 8 hónapig szopott,most tápszert kap,10 hónapos.De ha betölti az 1 évet,akkor kapja a tejet.
2009. szept. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már bolti tejet is adhatsz neki. Az én gyerekeim ugyan tápszeresek voltak, de 1 éves koruk után már tejet adtam nekik. Reggel és este kakaóznak, még a 7 évesem is:)

De persze ha nem szeretnél tejet, akkor lehet tápszert is adni neki. Amelyik neked szimpatikusabb.

2009. szept. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 14 hósan vezettem be a bolti zacsis (nem tartós) 2.8-as tejet.

De, ha van a családban tejérzékeny, vagy Te még nem szeretnéd adhatsz tápszert vagy babatejet.

2009. szept. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi azt elfelejtettem írni hogy már 11 hónapos kora óta issza a tejet és hála az égnek nem érzékeny rá. Csak azért kérdeztem mert arra volnék kíváncsi hogy az immunrendszere erősődik-e még az egyszeri szopizással? Mert ugye állítólag a tápszerek tartalmaznak immunerősítőket is.
2009. szept. 23. 10:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!