Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasrafordulással kapcsolatban...

Hasrafordulással kapcsolatban kérnék tanácsot, alább írom mi a gond?!

Figyelt kérdés
Problémám: amióta most éppen 4,5 hós babám rájött, hogy hogyan kell egyedül hasra fordulni, állandóan ezt csinálja. A gond csak az, hogy egy idő után totál kifárad, és már kiabál, hisztizik, sőr ha nagyon eltörik a mécses akkor sír is.Ekkor visszafordítom a hátára (mert az még nem megy), de rá kb 1 percre már újra hason van, és 2 percen belül üvölt.Ha éppen nincsen semmi dolgom akkor szivesen fóviszsafordítgatom, meg értelem szerűen le tudom kötni hogy ne is akarjon hasra fordulni, de mit tegyek amikor nem tudok ott lenni egyfolytában, mert mondjuk házimunkám van??? Volt így mással is? Tudnátok tanácsot adni?
2009. szept. 23. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi is túl vagyunk ezen, de van más helyette :o)

Ez idő alatt, amikor még nem tudott visszafordulni, vagy nem akart, nekem meg dolgom volt, akkor beletettem a pihenőszékbe és vittem magammal. Addíg mással kötötte le magát, és a munkám végeztéval irány vissza fordítgatni. Ha elfértek úgy hogy leteszed a földre(mondjuk a konyhában) akkor tedd oda, és akkor csak le kell hajolnod hozzá. Sajnos a mi konyhaméretünk ezt nem tette lehetővé :o(

2009. szept. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor egy idő után átraktam a pihenőszékbe, föléaggattam játékokat, mert abban nem tud megfordulni :)
2009. szept. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem lesz szimpatikus a válaszom, de nekem nem volt olyan házimunkám a babám ilyen idős korában, ami megelőzte volna azt, hogy segítsek neki visszafordulni. Nem tudod addig megszakítani a dolgodat?
2009. szept. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell azonnal visszaforditani,különben hogyan gyakorolná a visszafordulást?elöbb-utóbb hason is ellesz és jokat fog ugy játszani.
2009. szept. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

11:19-nek: Igazából csakis a babám a legfontosabb. De néha egyedül is kell játszania, és amikro órákon át percenként kiabál hason, akkor bizony az elég nehéz. Értelems szerűen el tudom dönteni mennyit legyek vele, és amennyit csak lehet vele/mellette vagyok. Ettől függetlenül van olyan, hogy nem tudok minden pillanatban ott lenni és forgatgatni....az üvöltést pedig órákon át nem jó hallgatni.


Amúgy meg: nem fordítom vissza az első nyikkanásnál, hiszen így is fajlődik, hogy egyedül majd rájöjjön hogyan forduljon vissza. De azért amikor már hosszú perceken át csak sír és kínlódik hát én bizony nem hagyom szenvedni.


Egyszerűen csak érdekel hogy mások hogy vannak ezzel...

2009. szept. 23. 12:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!