Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beteg lesz a babám nagyon?

Beteg lesz a babám nagyon?

Figyelt kérdés

Tegnap kapott oltást a 7 hónapos kisbabám. Agyhártyagyulladás ellen naic hac.


Tegnap estére eléggé ramaty lettem. Elsőnek csak tüsszögtem, aztán meg már az orrom is bedugult. Aludni is alig bírtam. Ez a kellemetlen tünnetek. brrrrrr....


A kisbabám most nagyon beteg lesz? Elkaphatja tőlem ezt a nyavalyát? Meg ezt az oltást is megkapta, tele lesz baktériummal a kisbabám szervezete.

Borogatom neki a lábiját ahova az injekciót kapta.


Félek hogy Ő is szenvedni fog (orrdugulástól meg ezzek). Nem is tom mit csináljak ha bedugul az orra.


2009. szept. 23. 09:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja. anyatejes a picim.
2009. szept. 23. 09:31
 2/3 anonim ***** válasza:
Az orrdugulásra van az orrszívó!Te meg menj orvoshoz vagy kúráld ki magad mihamarabb,lehet nem kapja el a babád!
2009. szept. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! A minap én is megfáztam, lázam nem volt, csak köhögés, torokfájás, nátha. Én is szoptatok. Vigyáztam nagyon, sajnos a pici (2,5 hónapos) mégis elkapta egy kicsit. Nála annyi volt, hogy egyik reggelre náthás lett. Megijedtem, hogy jaj szegény, mi lesz, nem fog tudni enni, sírni fog, stb. Hát neki meg se kottyant! Ugyanolyan vidám volt mind azelőtt, az orrszívót és az orrcseppet egy szó nélkül tűrte, nagyon hősiesen. 3 napig volt náthás, és kész, már kutya baja. (de mondom addig sem volt neki gondja)
2009. szept. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!