Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendeltetek a neten a pelenkap...

Rendeltetek a neten a pelenkaportálrol pelenkát, milyen fajtát és meg voltatok elégedve vele? Engem az up&go érdekelne hogy jo lehet -e?

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 23. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont tegnap volt itt egy téma, hogy valaki onnan rendelt up&go-t, és sz@r: keskeny, hibás, kifolyik, rossz a gumirozása. Szerintem keress rá a tegnapi kérdések között.
2009. szept. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2009. szept. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Valaki más még aki itt vásárolt?
2009. szept. 23. 08:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Én rendeltem II.o. ug@go-t és én meg vagyok vele elégedve, már éjszaka is azt adom rá és nagyon jól bírja reggelig. Nekünk bejött, de úgylátszik minden baba más és más, ami nekünk jó az nem biztos, hogy másnak is. Most van fogyóban, de én továbbra is rendelek innen.
2009. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos én is rendeltem, nagyon sz@r, az up&go-sat pl. még férjem is alig bírja széttépni, ahogy valahol itt olvastam, a lányom fél feneke kilóg belőle (pedig méret-ügyileg egyeztettem is velük), az olcsó árat meg már rég buktam, mert jópárszor át is ázott a kakitól a pelus, meg az épp ráadott tiszta body, naci, szóval ha felszámolom a mosást...

A sima pelusról van, hogy tök simán leszakad a ragszalagos rész, szöszös, van, hogy körbe sem éri a gyereket.

Szóval, nagyon megbántam, pedig itt annyi jót olvastam róla.

2009. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!