Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszert lehet keverni...

A tápszert lehet keverni gyümölccsel vagy készíteni belőle valami finomságot?

Figyelt kérdés
Kislányom nem nagyon akarja már megenni a tápszert, gondoltam, kicsit "feltuningolnám" neki. Gyümi, rizs, dara...ilyesmik. 5 hónapos.
2009. szept. 22. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
7 magvas gabonapehely, bár azt is csak 6 hónapos kor után...
2009. szept. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az en bababmnak is volt egy ilyen idoszaka kb 5 honaposan...en tejpeppel, babarizzsel, gyumolccsel kevertem neki hogy megegye! Es bevalt.
2009. szept. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor már az enyém sem akarta elfogadni, vízben főztem rizslisztet vagy rizsdarát (nagyon hamar megvan), kicsit hűlt, akkor hozzáadtam azt a mennyiségű tápszerport, amit amúgy meg "kellett" volna innia, plusz gyümölcsdesszertet (szilva, barack, banán), és kész is volt egy fincsi pép. :)
2009. szept. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

en milupas almaskortevel vagy almasszilvaval keverem, 180ml-hez kb 30ml, azzal megissza.

bunrossz a tapszer, amit kap amugy nem csoda, hogy nem akarja megenni :)

2009. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!