Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség! Egész nap eszünk?

Segítség! Egész nap eszünk?

Figyelt kérdés
Babám hét hónapos. Reggel felkelés után szopizik, majd 1.5 óra múlva kel szilárd reggelit (gyümi). Utána alszik, majd megint szopi, kis idő után szilárd hami. Ekkor már rendszerint 3 óra is elmúlik, tehát elvileg uzsonna időben adom a szilárd ebédet. Majd a vacsi 4 óra múlva, de akkorra már nincs késő szilárdat adni. Lefekvéskor meg kap cicit megint. Olyan, mintha egész nap csak enne, enne, enne. Valamit nem jól csinálok, mert még nem sikerült kiváltanunk étkezést sem.
2009. szept. 22. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Jol eszik,az enyém is ezt teszi.

Kivàltani lehet ugy tudnàl egy étkezést hogy nagyobb mennyiségü szilàrdat adsz,és nekem az vàlt be,hogy megetettem vele egy üveg bébiételt,aztàn iräny séta,elnézelödik,eszébe sincs a kaja,és idö utàn nem is kért màr szilàrd utàn tejet.

2009. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 7 hónapos babánál teljesen rendben van ez így. Nem vagy elkésve, fokozatosan váltódnak ki az étkezések.
2009. szept. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nálunk úgy van, hogy reggel szopi, tízóraira gyümölcs, ebédre főzelék, uzsonnára gyümölcs vagy tejpép, esetleg tejberizs. Én mindíg szopi előtt adtam neki a kaját, így ha éhes volt megevett 100-150ml-t is, és utána nem kellett a szopi. 5hónapos múlt mikor elkezdtem,most lesz a napokban 7hónapos. Két hét alatt váltottunk ki egy szopit, mondjuk nekem mensi miatt kevesebb lett a tejem és azért kezdtem el. Most így napi 5 alkalommal eszik, a következő szopi amit kiváltunk a reggeli lesz, de majd csak minimum 10 hónaposan, ha bírom addig tejjel... :)

Nem rossz napirend amit leírtál!

2009. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!