Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alszik el 1 év körüli...

Hogyan alszik el 1 év körüli "babád"?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

10 hós, nappal kézben, utána leteszem az ágyába. Este a tápszert megissza, akkor már elég kába, kicsit babusgatom, félálomban leteszem az ágyába, simogatom, énekelek neki és így alszik el. De van, hogy este is meg kell várni míg kézben elalszik, és úgy teszem le.

A Te babád hogy alszik el?

2009. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem 12,5 hós a kisfiam.

Este lefektetem az ágyába, lekapcsolom a villanyt és sötétben énekelgetek neki. Néha nyög egyet-egyet, ilyenkor tudom, hogy simogatást vár:-) Ilyenkor én is ledőlök a nagyágy végébe.

Napközben sokáig kézben aludt el, illetve kábult el, aztán még teljese elalvás előtt letettem. Most már jó a helyzet, mondom, hogy tente van, akkor cumi, puszilgatás, leteszem, betakarom ( a redőnyt lehúzom, de hagyok réseket, nem annyira, mint este).Ilyenkor mindig kell simogatás és dudolászom. Ha nem extra nyűgös, front vagy ilyesmi, akkor max. 3 perc alatt elalszik.

Biztos szoktatás kérdése is, de elsősorban szerintem a baba vérmérsékletétől függ, mennyire hagyja magát szoktatni. A Nagyobbat majdnem 1,5 éves koráig, kézben, a lakásban fel-alá járkálva, mondokázva, énekleve, ritmusra rázva tudtam csak elaltatni....

2009. szept. 22. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Nappal mondom neki, hogy megy a baba tentézni, beteszem a kiságyba, odaadom a cumiját, mellé fekszem a nagy ágyra, és pár perc alatt elalszik. Este viszont a nagyágyban alszik el mellettem és utána rakom át a kiságyba.
2009. szept. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!