Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit van ebren napkozben...

Mennyit van ebren napkozben ket honapos babatok?

Figyelt kérdés
Szopizas utan ha nem alszik el akkor rovid ideig csendben nezelodik a kisagyban,majd elunja magat es elkezd sirni,utana elalszik olben.Ez tortenik ha nem vagyunk mellette,ha mellette vagyunk akkor eljatszunk,masszazs stb es ujbol alvas egy egy kicsit.
2009. szept. 22. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem ne vedd ki a kiságyból, mert úgy fogsz járni ahogy én 3 hónapig csak ölben aludt el, és a gerincem nem bírta.

Aztán szépen leszoktattam róla, most 6 hós a kicsi lány és a kiságyban alszik el, de még most is próbálkozik, hogy vegyem ki, de én erősebb vagyok!!!

2009. szept. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Nálunk ez ált. úgy van,hogy szopizik, majd büfiztetem egy kicsit, tisztába rakom, és a vállamra rakom. Picit sétálunk,és ha látom,hogy nagyokat ásít,vagy lerakja rám a fejét,akkor elaltatom,de ha nagyon nézelődik,akkor nincs mit tenni..:), lerakom a kinti /nagyszobai/ ágyra,és játszunk egy kicsit. Ilyenkor általában hamarabb éhes lesz,és van,hogy egy-másfél óra múlva éhes lesz,akkor adok neki megint enni,és ha már álmos,akkor elaltatom,ha nem,akkor ismét játszunk egy kicsit.. :) De nagyjából úgy működik ez azért nálunk,hogy kaja-alvás-kaja-fentlét-kaja-alvás-kaja-fentlét. Tehát két szopi között általában fent van. Amúgy nálunk csak ölben alszik el a pici.

2009. szept. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sokat foglalkozom vele, énekelgetek neki mikor ébren van, mert ez csak 1-másfél óra 2 szopi között. 3, de már többször 4 óránként eszik. Ha fáradt, akkor sikongat, ásít és elringatom. Ez van.

2009. szept. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!