Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet így csinálni hascsikarás...

Lehet így csinálni hascsikarás ellen?

Figyelt kérdés
A Gripe Water-t nappal, az Infacolt éjjel? A GW-t maceránsabb beadni, ezért éjjel maradna az Infacol, mert azt egyszerűbb használni.
2009. szept. 22. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én beleöntöttem az Gw-t egy üres infacolos flakonba,így könnyű beadni.Én csak az egyiket használom,max 1 hét használat után váltok.

2009. szept. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És miért váltasz, ha bevált egy? Melyik vált be nektek a legjobban? Mi 7 hetesek vagyunk, elég jó az Infacol, de azt hallottam a GW még ennél is jobb.
2009. szept. 22. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 3 hónapos koráig iszonyatosan szenvedett a hasfájástól.Mindent kiprobáltunk csak ideig-óráig használt.Ajánlottak egyet ez nem tudom,hogy jó e mert addigra kinöttük-szerencsére-a hasfájást.A neve:sabsimplex.
2009. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az infacol beválik eddig,de meddig lehet folyamatosan használni?
2009. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!