Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a Pampers4 és...

Mi a különbség a Pampers4 és a Pampers4+ pelenkák között? (a kilókon kivül)

Figyelt kérdés
Ha pl. 12 kg babának melyik a jobb?
2009. szept. 22. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
semmi. kb 2 milliméter, szóval azt vedd, amelyik olcsóbbra jön ki (darabja)
2009. szept. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem 12 kg-os babanak veheted mar az 5-ost is.En 5-ost hasznalok mar egy ideje, pedig a kisfiam meg csak 11 kg, de sokaig hasznaltam a 4+-t is, mert szelesebb, mint a 4-es, en nagy kulonbseget tapasztaltam a ketto kozott. A fiam eleg magas igy a 4-es mar nem volt jo neki, pedig a kilok szerint meg jo lett volna. Szerintem vegyel egy par darab 4+-t hogy kitapasztald melyik jobb nektek.
2009. szept. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer véletlen 4 helyett 4+t vettem és kislányom állandóan pisis volt, mert a combja mellett kifolyt. Tehát a comb körfogata tuti, hogy nagyobb, meg a derekát is beljebb kellett csatolnom mindig.
2009. szept. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pici különbség van csak, 11,20kg fiamra véletlenül vettem 4+, aztán azóta csak olyat veszek.

A lila tescosból jó a 4-es, de az a Pampersnél sokkal nagyobb.

Nem veszek 5-öst amíg nem muszáj, mivel az drágább.

Ez a méret meg pont jó.

2009. szept. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!