Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert csinalja ezt a 3honapos...

Miert csinalja ezt a 3honapos kisbabam?

Figyelt kérdés
Eleve lassabban hizik a babocam, es raadasul hasfajos. Par napja ugy eszunk hogy szopizik 4-10 perceket,majd elfordul masik oldalra es sir, mert a gazok bantjak. Majd rendszeresen felem fordul szopik 1 masodpercet majd megint elfordul sir, es pukizik ha tud. Szoktam infacolt adni eves elott neki, es bofiztetem eves kozben. Megsem akar enni ugy rendesen....Mit tehetnek meg h egyen? Mennyit kell ennie a 3honaposoknak?
2009. szept. 22. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is szokta ezt csinálni még anno, mondjuk az Én babán 5 hós, most már el tudom terelni a figyelmét, ha ilyen előfordul, megcsikizem vagy ilyesmi, máris eltereődik a figyelme. Nekem még azt is csinálta, hogy feszitette magát, hangosan felsirt, stb. Nem csináltam semmi különösebbet, mintha kinőtte volna vagy nem is tudom.

Hogy mennyit eszik, az nagyban függ a születési súlyától, mekkora baba...stb.

Nem tudom mennyiket eszik, de az Én babaám ilyenkor kb. 150-180 ml-ket. Változó volt, mondjuk ő majdnem 4 kg-mal született.

Tornáztassad, akár többször is napközben, de a helyes technikájáról kérdezd meg a védőnőt, ezzel is nagyon sokat segithetsz és a babák is nagyon szeretik.

Még valamit akartam, de elfelejtettem....ha eszembe jut megirom :)

2009. szept. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jah megvan... Azt ovastam itt ezen a fórumon, hogy minél nagyobbak a babák, tehát minél idősebbek, annál hamarabb végeznek a szopival. Lehet neki elég ez az idő is.

De azt a szopi közben lenyelt levegőt, ki kellene tornáztatni.

2009. szept. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszt :) szoktam a labat tornaztatni,meg hasijat korkorosen simizni,plusz a lepcson fol le setalok vele. Van amikor hatalmasat pukizik ezek utan, de van hogy csak nyoszorog, meg erolkodik aztan semmi.Ma mar csak 4perceket eszik, es komolyan aggodom miatta. Szerdan merik ujra, akkor kiderul tenyleg mennyit hizott,mert o amugy sem szokott sokat....de MOST! :)
2009. szept. 22. 10:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!