Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok télire vitamint a...

Adtok télire vitamint a babátoknak?

Figyelt kérdés
Ha igen,milyet,van valami bevált vagy tanácsolt vitaminkészítményetek ami babáknak való,vagy nekik is adható?
2009. szept. 22. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ősztől tavaszig cebion cseppet adok (7-8 cseppet) azt hiszem 10 a maximum, de nekünk egyszer ezt mondta a gyerekorvos, hogy 7-et adjunk. Szóval ez c-vitamin, mást nem kap csak ezt. 16 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Semmilyen mesterséges készítményt nem adtam soha sem a babáknak,sem magunknak.A gyümölcsökből nagy a választék,és a zöldségekben is sok a vitamin.Változatosan kell etetni őket,és akkor megkapják a szükséges,természetes vitaminokat is.
2009. szept. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.igazából télire gondoltam amikor már nincsenek természetes vitaminok,mert a boltban kapható zöldség télen nem biztos,hogy a legegészségesebb.És azért is gondoltam a vitaminra,mert van egy iskolás tesó aki minden betegséget hazahoz.most is nagyon meg van fázva,félek,hogy el kap tőle mindent,ezért szeretném kicsit erősíteni az immunrendszerét.a védőnő szerint semmi akadálya,de nem tudom milyet vegyek.
2009. szept. 22. 08:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is cebion cseppet adok neki minden nap, mást nem kap. Ez c-vitamin, erősíti az immunrendszerét. Én télen fagyasztott zöldségeket szoktam venni, mivel azokat leszedés után 3 órával lefagyasztják, több benne a vitamin, mint a télen kapható zöldségekben.
2009. szept. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is a Cebion C-vitamin cseppet adom csak a kisfiamnak, meg télen a Vigantiol-t, ezt a doki írja fel.

2009. szept. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!