Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ronthatja a szemét a kicsikémn...

Ronthatja a szemét a kicsikémnek, az, hogy az utazóágy hálóján keresztül nézi a tévét?

Figyelt kérdés
A tévén alszik el, de eddig nem is gondoltam erre, hogy esetleg a látásának nem jó. Vagy semmit nem jelent, hogy a hálón át nézi? Csak pár napnak indult, hogy elköltözünk a férjemtől, de már most hónapok óta abban alszik és aggódok. 20 hónapos a kislányom.
2009. szept. 21. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, ha rám hallgatsz, szerintem hamar találjatok ki valami más megoldást! Ilyen idős korban még maga a tv nézés sem egészséges, bár tudom, hogy millió kisgyerek nézi. Azon túl pedig a háló teljesen megtöri a képet, tehát egy életlen, elmosódott, szemcsés valamit lát, amiből sok-sok erőfeszítéssel, esetleg hunyorgással próbálja kivenni, hogy mi is lehet. Brrr, ez iszonyú szemrontó dolog. Próbáld meg egy pár percre te is, pár perc után is káprázik már az ember szeme, és csupa apró foltot lát.
2009. szept. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!