Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korukban kezd el...

Hány hónapos korukban kezd el nőni a babák foga? És egy 7 hónapos baba mit tud már csinálni?

Figyelt kérdés
ne kérdezzétek meg, hogy miért tettem fel ezt a kérdést... :S
2009. szept. 21. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Változó a fog megjelenése,és a tudás is.Az én fiam 5 és fél hónapos és 2 foga van.

Pár link:

[link]

[link]

[link]

2009. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kislányom most volt 7 hónapos, és kint van alul 2 foga de nem teljes egészében. A múlt héten bújt ki, előtte már 3 héttel szenvedett szegényke. Ma tapasztaltam úgy, hogy talán már nem fáj neki.

Azt nem tudom, hogy más mit tud csinálni de az enyém próbál kúszni, már majdnem kúszik de mégsem :), inkább még forgással közlekedik. Szépen megül ha valaminek neki tud dőlni vagy kapaszkodik de egyedül még nem megy, mondogatja, hogy babababa, köpköd, csattog a nyelvével, van humorérzéke, nagyokat nevet, összeütögeti a dolgokat, minden kell ami nem játék, utánoz minket, szeret társaságban lenni, szereti és követeli, hogy játszunk vele, énekeljünk neki.

Más így nem jut eszembe.

2009. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az most jutott eszembe, hogy újabban az a legjobb szórakozása, hogy mindent szándékosan ledobál a földre és megőrít vele :).

Előző voltam.

2009. szept. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!