Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen aluszékony a...

Miért ilyen aluszékony a kisbabám, úgy általában?

Figyelt kérdés
Kislányom 7,5 hónapos, és a mai napig az a helyzet, hogy 1,5-2 óra fentlét után már nyűglődik, dörzsöli a szemét, ásítozik stb. Éjszaka általában 10-11 órát alszik, délelőtt fél-1 órát, délután pedig 2,5-3 órát, és mindezen alvásmennyiség ellenére (napi 13-14 óra), ha pl. délután 4-kor felkel, este 6-kor már nyűgös. Normális, hogy ilyen aluszékony még mindig? És hogy max. 2 óra fentlét után már alig bírok Vele?
2009. szept. 21. 15:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Esetleg lehet a fogzástól? Már másfél hónapja kínlódunk, de még egy sincs kint....
2009. szept. 21. 15:52
 2/2 anonim ***** válasza:
IRIGYELLEK!!!!!Szerintem tök normális! Gondolom vitted-viszed orvoshoz rendszeresen, ha gond lenne észrevette volna. Ő így osztja be a neki szükséges alvásidőt. Neki még ennyi alvásra van szüksége! Örülj neki!!!! Az én fiam 9hós és nem akar aludni!!!!! Napközben alszik egyszer 2,5-3órát azuán este 11-ig nyomja megállás nélkül! Túl vagyunk a dokin meg mindenen ő is tök normális. Neki meg ennyi alvás kell és kész. (nekem több kéne, de az én Tüneményemet ez cseppet sem zavarja) Szóval jó neked, hogy akkor esetleg többet tudsz te is pihenni, több időd jut magadra meg a párodra.
2009. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!