Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell a babáknak a...

Mikor kell a babáknak a hátukról a hasukra fordulni?

Figyelt kérdés

Érdekesen kérdezett a doktornő, mintha le lenne maradva a fiam úgy kérdezte a forgást.

Tegnap toltötte a három hónapot.

Billeg az oldalára háton, hasról átfordul a hátára, tartja a fejét ültetésben.


2009. szept. 21. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem félreértetted a hangsúlyt. 4 hónapos kor körül emlékszem. Én úgy látom, hogy nagyon ügyes a babód.
2009. szept. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom 3 és fél hónapos volt, mikor hátról hasra fordult és csak jóval utána asról hátra. Szóval egyáltalán nem egyformák a babák és egyáltalán nincs lemaradva a fiad. Ha már billeg az oldaláról hátára hamarosan rájön, hogyan kell átfordulni :)
2009. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szeret játszani, és mikor az oldalára akarta fordítani a picit vizsgálat miatt a lurkó visszalökte magát, és vigyorgott, persze a dokinak csak az tűnt fel, hogy a gyereket nem tudja az oldalára fordítani. Mondta is, hogy biztos a nagy súlya miatt nem akar forogni:( Ezt nehéz nem félreérteni.
2009. szept. 21. 15:13
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a gyűrűk tetszettek a kicsinek ráadásul, amit elforgatva nem lát, ezért is lökte magát el.
2009. szept. 21. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Jajj ezt a "nagy súlya miatt nem forog a baba" szöveget én is hallottam...

Úgy tudom 5hónapos koráig teljesen ráér a forgással.Mondjuk a mi dokinknak soha semmi nem volt jó.

Aztán ahogy betöltötte az 5. hónapot megfordult,onnantol szinte hetente produkált új dolgokat.Olyanyira hogy 9 hónapos korában már el is indult.Most egy éves nagyon ügyesen megy,de a dokink pár hete amikor voltunk,mégis megkérdezte hogy mászott e?Mondtam hogy igen semmi nem maradt ki nála és a "nagy súlya" egyáltalán nem okozott problémát semmiben.

De ami nekem rossz, hogy most hogy egész nap megy megállás nélkül, azáltal az édes hurkái is kezdenek eltünni:(

2009. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!