Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen isofixes autósülésetek...

Milyen isofixes autósülésetek van? Meg vagytok elégedve vele?

Figyelt kérdés
Szeretnénk venni a bébihordozó helyett autósülést - mindenképpen isofixeset - kíváncsi lennék, h milyeneket használtok!
2009. szept. 21. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi is most nézegettük az autósüléseket, maxi cosi priorit néztünk ki, mert ez jó nagy tágas dönthető nagyon szép huzatokkal van, és 9-18 kilós kategória de a következőt kihagyhatjuk mert tágas így a következő lépés már az ülésmagasító lesz.

Van isofixes és sima is, de úgy dötnöttünk simát veszünk, 50.000. a sima 100.000. az isofixes.

Ezt már ha egyszer bele teszem az autóba úgy is ott lesz míg ki nem növi, nem hiszem hogy az hogy kattintok egyet nem kell bekötni ér 50.000 ft-ot, a másik is ugyan olyan stabil ugyan az csak a csatlakozási formája más.

2009. szept. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

így van, ha jól bekötöd a nem isofixest, de ugyanolyan jó minőségű ülés, az is tökéletesen véd.

a 2009-es tesztek közül 2 ülés érte el a jó minősítést, az egyik egy isofixes volt, a másik meg a maxi cosi tobi ülés, ami nem isofixes.

én vagy a maxi cosi tobit fogom megvenni, vagy az olcsóbb, de ugyancsak jó, szintén nem isofixes besafe izit.

ha már az isofixesre nem sajnálnám a pénzt, mert nem felesleges pénzkidobásnak tartanám, akkor szerintem römer king plust vennék, vagy a besafe izi isofixes változatát.

2009. szept. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A römert én is nézegettem, meg Janet (babakocsink, pihenőszékünk is Jane és nekünk bejött).

Várom még a válaszaitokat...

2009. szept. 29. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!