Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan takarjam be a kislányom...

Hogyan takarjam be a kislányom h rajta is maradjon a takaró?

Figyelt kérdés

Tudom tök amatőr kérdés de 4 hónapos lányom éjjel annyit mocoroag h minidg lekerül róla a takaró és félek h most h hűvősebb van éjjel megfázik.Néztem vastag hálózsákot neki de ahoz még meleg van mert amikor lerakom még 26 fok van a szobába hajnalra viszont csak 21 körül.

Ablaknak nyitva kell lennie mert 3-an alszik egy szobába.Télen már külön szobába lesz mert költözünk.


2009. szept. 21. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A 26 kicsit meleg alváshoz, nálunk mindíg 21 max 23 fok volt a szobájában. A kislányom is lerúgta magáról a takarót, ezért nem nagyon erőltettem. Volt vékony hálózsákja amit én csináltam egy vékonyabb pulcsiból amit kihíztam, és azt használta. Volt rajta egy ujjatlan body meg egy hosszúujjú rugi és arra adtam a hálózsákot. Volt amikor vastagabb hosszúujjú bodyt kapott ujjatlan rugival és arra a hálózsák.
2009. szept. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hosszúujjú body+ hálózsák, ami nem túl vékony de nem is vastag. Mi a Tescoban találtunk ilyet :-)
2009. szept. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hálózsák semminden esetben jó! Az én fiam el nem viselné! 5 hós kora óta annit forog, mocorog, hogy ordítot, amikor nem tudott átfordulni.

Mi ízt csináljuk, hogy vettünk egy nagyobb polárplédet, és azzal takarjuk be, ezt nehezebb lerúgni magárólÉs ha forog, akkor kicsit maga alá gyűri, de ez nem vészes.

2009. szept. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia


Én úgy csinálom,hogy mikor berakom az ágyába betakarom,és a lábánál felhúzom úgy a takarót a magasba,mintha egy piramis lenne ott,és ha rúgkapál,akkor se tudja lerúgni magáról. Amúgy plüss plédje/takarója van.Nagyon ritka,ha lekerül a takaró.. Viszont a keze az mindíg kint van...,Azt valahogy mindíg kiveszi magának..

2009. szept. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A 26 fokot nem én csinálom hanem panelban lakunk ami déli fekvésű így sajna ilyen meleg van.

2009. szept. 21. 12:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!