Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adnátok vacsorára 16 hós...

Mit adnátok vacsorára 16 hós fiamnak?

Figyelt kérdés
A védőnő szerint azért ébred még mindig éjjel cicizni, mert éhes. Szerintem a megszokás miatt, nem?
2009. szept. 20. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit kap vacsira?

Az én 14 hósom kap egy tányér főzeléket husival, vagy egy üveg babakaját, majd eszik velünk kenyeret felvágottat, sajtot. Este iszik egy pohár tejet.

2 hete nem szoptatom.

2009. szept. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem ilyen idős korukban már mindent megettek a gyermekeim.Szerintem bármit adhatsz neki babon, és káposzta féléken kívül.
2009. szept. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

sajnos tej és tojásallergiás:-(

egyébként főtt kaját eszik + cicizik még fürdés után. Néha a mi hideg vacsinkból is kér egy kis kenyeret

2009. szept. 21. 07:49
 4/4 anonim ***** válasza:

inkább te adj neki:-)))


a tréfát félretéve-sztem jó az amit adsz.mikor van vacsi-és lefekvés előtt egy kis folyadék?tuti,h nem lehet éhes ilyenkor.megszokásból ébred,azt pedig pár nap alatt megszokja,ha nem kap pl.teát olyankor.a védőnő mond annyi marhaságot.jó igy ahogy csinálod-az éjszakázáson kell továbblendülni.a főzelék elég tartalmas.

2009. szept. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!