Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszerhez felforraljátok a...

A tápszerhez felforraljátok a vizet, lehűtitek és miben tároljátok?

Figyelt kérdés

Egész napra valót csináltok(ha igen mennyit)?

Hűtőben tároljátok?

Vízforralóval is lehet csinálni?


2009. szept. 20. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vízforralóban csinálom, és mindíg frissen. Amikor még icipici volt a lányom, akkor kis adagokat evett. Akkor még nem macera naponta 6-8 alkalommal forralni és hűteni 40-60-80 ml vizet. Később (nem nyári időszakban!) fél napra előre forraltam, reggel kb. fél litert, amit délig elhasználtam. Én egy fedeles pohárban tartottam a konyhában. Most csak kétszer eszik tápit, ehez frissen forralom. Ha vinni kell magunkal forralt vizet, akkor kifőzött bébiételes üvegben, vagy gyümilés üvegben szoktam. Utazáshoz, vagy egész napos programhoz babavizet szoktunk vinni.

2009. szept. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vízforralóval forralom, cumisüvegekben tárolom (van 3 vizes, 1 tápis). Mindig előre szoktam felforralni pár decit.

2009. szept. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak az erre a célra használt használt edényben forraltam a túzhelyen, és lefedve használtam el adagonként. Mikróban melegítettem fel újra. Ha utaztunk valahová akkor melegen tettem termoszba így csak ki kellett önteni a cumisüvegbe és már mehetett is bele a tápszer.
2009. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!