Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lesz sok ennyi vitamin a...

Nem lesz sok ennyi vitamin a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
1 éves kisfiamnak adok napi 10 csepp Cebion cseppet, én pedig 500 mg-os C vitamint szedek. Kétszer még szopik. Nem lesz sok így a C vitamin bevitele?
2009. szept. 20. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A c-vitamin nagy előnye, hogy nem lehet túladagolni. Védi a kisfiadat, legalább nem lesz influenzás meg náthás.
2009. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
gyümölcsökról még nem hallottál? minek ez a sok műszar?
2009. szept. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek: köszi!

Másodiknak: eszik gyümölcsöt mindennap, de nekem ne mondja azt senki, hogy napi egy alma, körte, banán vagy bármilyen gyümölcs fedezi az ilyenkor szükséges vitamin adagot.

2009. szept. 20. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
kérdező: igazad van. a minap hallottam, hogy 1 kg almát kellene ahhoz megenni, hogy a napi c vitamin szükségletet fedezni tudjad. ki eszik ennyit? én is minden nap adok a 14 hónapos kislányomnak Cebion cseppet a gyümölcsökhöz, és én is szedem az 500mg-os c vitamint. sőt infulenzás időszakban napi 1000mg-ot ajánlott tavaly az orvos. nem is voltam beteg...
2009. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor nyugodt szívvel adom neki a cseppeket, és szedem én is a C vitamint. De a gyümölcsről sem fogok megfeledkezni!

2009. szept. 20. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!