Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 5 hónapos kicsim állandóan...

Az 5 hónapos kicsim állandóan kézben alszik el, hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
ha lerakom még képes 1órán át üvölteni hiába megyek oda hozzá simogatom, megnyugtatom h itt vagyok de nem válik be.Most már eljutottunk azért oda hogy néha napközben le tudom rakni és így tovább alszik egy kicsit.
2008. jún. 11. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Figyeld az álmosodás jeleit babádon. Pl ásít, csak néz, de nem lát, Dörzsöli szemét, fülét, bújik. Adj egy puszit babádnak mielőtt leteszed, Simogasd a hátát, fejecskéjét, homlokát és közben énekelj vagy dúdolj hallkan altatódalt 1-2x. Ezután kapcsolj be CD-én 1-2-3 hallk, andalító zenét. Ne add fel!!!
2008. jún. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt igényli, hogy dajkáld egy kicsit, ha ott megnyugszik és elalszik akkor mi a baj? Az első fiamat én is dajkáltam másfél éves koráig minden este, aztán szép lassan elmaradt, mert elaludt a magától a tejesüvegével meg a mackójával, már öt éves kiegyensúlyozott kisfiú. A második fiamat viszont iszonyat nehéz elaltatni este, órákig tartó hercehurca, dajkálás, szopi, hinta, ringatás, séta, babakocsi, autó, és szakadatlan sírás.....mire nagynehezen elalszik. Ehhez képest ha símán kézben elaludna az maga volna az álom. Élvezd a babázást, hidd el egyszercsak gyorsan megnő, és csak emlék lesz hogy milyen jó volt mikor hozzád bújva dajkáltad.
2008. jún. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!