Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos lányomnál rémálom...

7 hónapos lányomnál rémálom lett a nappali elelvás?! Miért, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Napközben eddig a kezemben ha elringattam elaludt, letettem a kiságyba, és aludt tovább. 3 napja megváltozott mindne. Sehol, de sehol nem hajlandó aludni, kimaradnak alvásai, persze nyüszít a fáradtságtól. Próbáltuk már babakocsiban (ordít), ágyon mellé fekve (ordít), kiságyba berakva (ordít), zenére ringatva (ordít). Kész vagyok! Mit tegyek?

Nem godnolom, hogy a foga, mert az éjszakák nyugisak. (kopp-kopp-kopp)


2009. szept. 20. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy eggyel kevesebbszer akar aludni, nem?
2009. szept. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 6 hónaposan csinálta ezt, ugyanis akkor tért át a napi 3 alvásról 2 alvásra. Két hét volt amíg beállt saját magától, de azt végig kínlódtuk. Amikor szokott aludni, akkor még nem volt álmos, de fáradt volt, ezért nyügös és hisztis volt(utóbbi most is tart..) néha nagy ordítások közepette szundikált fél órát délelőtt, aztán dél körül jött egy hosszú alvás, utána délután megint egy fél órás. Na ezekből lett két hosszú alvás nagy kínlódások után. Most reggel kel 6 felé,fél10-10körül alszik 1,5-2órát, majd utána fél3körül megint 1,5-2órát. Este fél8kor fürdés, majd 8tól alvás reggelig. Amíg nem állt át, kész rémálom volt az altatás, ami addig jó volt, az hirtelen csődöt mondott. Kiságy,hátsimi, két perc múlva alvás, ez volt előtte, majd jött a kézben ringatás amikor is feszítette magát, üvöltött mint akit nyúznak....

Most már minden ok megint. Szerintem nálatok is erről lehet szó. Már két alvás között akár 3-4órát is fent van és csak utána álmosodik el. Ha nem elég álmos, vagy már túl álmos, akkor csinál ilyeneket a lányom.

2009. szept. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én anyu elmondása alapján ugyanezt a témát játszottam, nálam szimplán csak azért volt tabu a délutáni/napközbeni alvás, mert sajnáltam az időt az alvásra:D hülyén hangzik de tényleg..volt h játék közben a játékokon aludtam el.. mindez azért mert ilyen pici korban még izgalmasnak számít neki a világ és minden újat felakar fedezni... ezért amíg össze nem esik a fáradtságtól ne várd hogy elaludjon... :D
2009. szept. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek!

Az utolsó válaszolónak annyit, hogy szinte percre megegyezik a napi beosztásunk, ugyanez van nálunk is, alvás, fürdés terén. Igen, valószínű igazatok van, lehet, hogy most áll át. Nem bánnám, ha esetleg kétszer aludna, de akkor hosszabban, mert eddig 3 szor 30 pecet aludt, azalatt nem sok midnennel tudtam haladni.

2009. szept. 20. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!