Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon mitől alszik ilyen...

Vajon mitől alszik ilyen rosszul 11 hós babám?

Figyelt kérdés

Este lefekvéskor simán elalszik a saját ágyában. Aztán úgy 1 körül kezdődik a balhé. Először csak nyöszörög, akkor egy kis simi meg cumi és folytatódik az alvás. Utána ismét nyöszörgés, de több esteben már nem az alvás jön a simi-cumi után, hanem a sírás, ha kimegyünk a szobából. Ilyenkor fel kell venni (legalábbis mi így gondoljuk), olyankor sétálunk vele, elalszik és visszatesszük. Az esetek nagy többségében ilyenkor folytatódik az alvás. A napokban viszont ismét felébred miután visszarakjuk és sír. Megpróbáltam azt is, hogy magam mellé veszem (a szobájában van egy kanapé ilyen célra, még régen itt szopiztunk), de csak nyűglődik, ficánkol, eszébe sincs mellettem aludni. Csak nagy ritkán alszik így el, ha nagyon jó pózt találunk ahogy beledugom a nózimat a pofijába. Tudom, most sokan azt fogjátok mondani, hogy minek veszem magam mellé - de hát ha sír és csak mellettem nyugszik meg, akkor nem sétálgathatok vele egész éjjel - bár tudom, hogy valami nem jó vagy valamit nem jól csinálunk.


A ma éjszaka volt az eddigi 11 hónap legrémesebb éjszakája - ez a kis játék az alvással hajnali 1től 5ig tartott. Miután másfél órát kínlódtunk, beraktam az ágyába, hogy hátha annyira lefárasztja magát annyira, hogy utána vissza tudom altatni, de semmi.


Mit csinálok rosszul, mit javasoltok? Előre is köszönöm!


2009. szept. 20. 09:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!